Тел.: (099)101-61-25, (097)915-4567
Ви вибрали - 0 товарів
1 2 3 4 5 6 7 >>>

1 2 3 4 5 6 7 >>>

Без офісного паперу не обходиться жоден офіс, склад, магазин. Зазвичай, для принтерів і офісної техніки використовується папір формату А4, рідше А3 і А5.

Офісний папір ділиться на класи, і в залежності від своїх фізико-хімічних характеристик, може бути віднесений до класу А, В або С.

Клас паперу «А»

Папір з відмінними технічними показниками. Приємний на дотик, помітно біліше паперу класів В і С. Призначений для друку документів найвищої якості (ділове листування з партнерами і клієнтами, документи, які друкуються для керівництва компанії і т.д.). Гарантує максимальну якість друку, може використовуватися до всіх технологій друку, забезпечує кращу працездатність офісної техніки. Папір ідеальний для друку документів на високошвидкісних принтерах і копірах, як для одностороннього, так і для двостороннього друку (в т.ч. і кольоровий). Папір не містить смол і інших речовин, які негативно впливають на устаткування і здоров’я персоналу офісу.

Клас паперу «В»

Універсальний якісний папір, оптимальний по співвідношенню ціни і якості. Технічні характеристики трохи нижче, ніж у класу «А». Може використовуватися практично у всій техніці, за винятком тієї, яка вимагає спеціальних паперів. Зручний для компаній, у яких немає необхідності у великих обсягах копіювання.

Клас паперу «С»

Найбільш економічний папір, володіє мінімальними технічними параметрами. Призначений для друку документів з невисокими вимогами до якості паперу. Завдяки хорошому поєднанню ціни і якості, набув широкого поширення.

Ватман

Це білий щільний папір високого ґатунку. Відрізняється чистою, гладкою поверхнею, стійкою до стирання. Застосовується для креслярських, художніх і декоративних робіт. Папір ватман представлений в широкому асортименті за ціною і якістю. Олівцеві креслення, ескізи, ескізи, малюнки виконані на ватманського папері можна легко підтирати ластиком.