Тел.: (099)101-61-25, (097)915-4567
Ви вибрали - 0 товарів


Умови реалізації товарів


На усі товари інтернет-магазину надається гарантія виробника.

В Інтернет-магазині представлені тільки сертифіковані товари, на які обов’язково надається гарантія. Підтвердженням гарантійних об’язательств є гарантійний талон виробника або гарантійний талон інтернет-магазину delof.com.ua. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного виробу відзначений в його експлуатаційних документах.

Гарантійний ремонт здійснюється представниками виробника або Інтернет-магазину (сервісними центрами) при наявності гарантійного талона, документа, який підтверджує оплату товару, збереження всіх пломб на товарі. Щоб уникнути можливих непорозумінь ми рекомендуємо Вам зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додаються до товару при його продажу.


Будь ласка, зверніть увагу, що гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:


порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару зазначених, в супровідних документах (інструкції);

дій третіх осіб;

ремонту або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;

відхилень від норм мереж живлення, телекомунікаційних і кабельних мереж;

неправильної установки і підключення виробу.

Інтернет-магазин delof.com.ua дотримується Закон України "Про захист прав споживачів", відповідно до якого покупець може повернути Магазину куплений товар в 2 випадках:


1. Товар має істотний недолік (Стаття 8.)

протягом гарантійного терміну в товарі виявлено істотний недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару за призначенням, виник з вини виробника або продавця, після усунення проявляється знову з незалежних від покупця причин і супроводжується одним з таких ознак: сервісний центр взагалі не може усунути дефект ;
сервісний центр не може усунути дефект протягом 14 днів;
після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати будь-які функції.

При виконанні одного з вищевказаних умов, проводиться повернення товару на підставі акту на списання товару, який видається сервісним центром.
В інших випадках необхідно звертатися в сервісний центр і скористатися послугою безкоштовного гарантійного обслуговування.

2. Товар не підходить за формою, габаритами, кольором, розміром, або з якихось інших причин не задовольняє вимогам покупця (Стаття 9.)

на момент обміну аналогічного товару у продажу немає;
товар не був у використанні, тобто є новим і з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;
збережений товарний вид товару, його споживчі властивості, збережені всі аксесуари, компоненти і документація, які входять в комплектацію товару, не порушена їх упаковка, пломби і ярлики.