Тел.: (099)101-61-25, (097)915-4567
Ви вибрали - 0 товарів


Цікаве про канцтовари


Раніше носіями інформації були цинкові листи, костяні пластинки і т. д.
Приблизно з VII століття до н. е., греки та римляни почали записувати тексти і малюнки на деревяних дощечках, які були покриті слоєм воска гострою паличкою (стилусом). Те, що було записано легко витиралось зворотнім тупим кінцем стилуса. Скріплювались такі дощечки по чотири штучки («тетра» в переводі з грецької — чотири, звідси слово «тетрадь»).


Покі не існувало процедури відбілювання паперу, люди користувалися коричнево-сірим папером, який негативно впливав на зір. Білий папір з'явився тільки в 18 столітті, коли був відкритий новий елемент періодичної таблиці - Хлор.


Одним з найбільш цінних паперів в світі вважається меню, що знаходилося на дні океану на кораблі Титанік. Її вартість на аукціоні досягла позначки в 45 тис. американських доларів. Крім меню, з аукціону також пішла врятовані меблі, елементи декору і ручка, зроблена з корпусу корабля.


Папером порізатися дуже легко, так як йього товщина складає всього 100 мікромілліметров.


Перша кулькова ручка була придумана в Великобританії для Королівських ВПС. Через те, що в літаках атмосферний тиск знижувався, ручки тих часів підтікали, а ось новому винаходу - кульковою ручці - тиск був ні по чому.


Маркер вперше був винайдений в 1960 році, придумала його і винайшла фірма Edding.


Перши згадки про ластик були зроблені в 1770 році, і з цього року почався його розвиток. Існує кілька видів ластиків: каучукові, синтетичні і механічні.


Скріпки, надійшли в продаж від компанії Gem Manufacturing в 1900 році. У 1904 році вона отримала патент на неї.


Найбільший олівець в світі був проведений британською компанією Cumberland Pencil в 2001 році. Цей гігант був 7 метрів 91 сантиметр довжиною і важив близько 446 кг.


Хорошим простим дерев'яним олівцем в середньому можна провести лінію в 56 км або написати близько 40 000 слів.